تفاوت طراحی سایت با فراسایت و وردپرس

تفاوت طراحی سایت با فراسایت و وردپرس

 چهارشنبه 28 اسفند 1398

احتمالا شما هم شنیده اید که طراحی سایت با وردپرس رایگان است، این ادعا هم درست است هم اشتباه! نصب وردپرس رایگان است اما نصب قالب و افزونه و امکانات آن دارای هزینه می باشد. بسیاری از افراد با شنیدن قسمت اول این جمله که وردپرس رایگان است به سمت وردپرس سوق پیدا می کنند اما غافل از آن که فقط نصب آن رایگان و بدون هزینه است و هزینه های جانبی مانند هزینه هاست، دامنه، قالب، امکانات و... سر جای خود هستند.


طراحی سایت با وردپرس


شما برای راه اندازی سایت با وردپرس باید دامنه و هاست خود را تهیه کنید که این هزینه حدود 500 هزار تومان است که به صورت سالانه شما مجبور به پرداخت آن هستید. البته بعد از پرداخت این هزینه شما زیرساخت اولیه را تهیه کرده اید که هیچ نرم افزاری روی آن نصب نشده است. پس از پرداخت این هزینه، شما باید وردپرس را روی آن نصب کنید و این آغاز پرداخت هزینه های جانبی و پیش بینی نشده ای ست که تا به حال نشنیده بودید و الان مجبور به پرداخت آن هستید. هزینه ی خرید قالب یا امکانات وردپرس هم از صد هزار تومان شروع می شود تا چند میلیون!

غیر از پرداخت هزینه های جانبی شما ممکن است در طول فرایند طراحی سایت خود با مشکلات و ERORR هایی مواجه شوید که برای رفع آن ها نیاز به پرداخت هزینه به متخصصان این حوزه است. یعنی غیر از هزینه های هاست و دامنه و هزینه های قالب و افزونه شما هزینه بررسی و رفع مشکلات سایت خود را هم باید کنار بگذارید. 

در نهایت با پرداخت هزینه ی زیاد و صرف وقت طولانی شما سایت خود را با وردپرس طراحی می کنید.

فراسایت، با کم کردن هزینه های فرایند ساخت و طراحی سایت به شما این امکان را می دهد که با هزینه ی بسیار کم در کم ترین زمان ممکن سایت خود را آماده تحویل بگیرید. همچنین پشتیبانی فراسایت به صورت 24 ساعته و رایگان پاسخگوی سوالات شما می باشد.

فراسایت با ارائه نوآوری های جدید در حوزه طراحی سایت تهران و شهرستان، بهترین پیشنهاد برای طراحی سایت ارزان است.